Panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

Panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Panele fotowoltaiczne dla domu to doskonały sposób na dbanie o środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów zużycia energii.

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA FIRMY

Koszty zużycia energii w firmie często są bardzo wysokie. Panele fotowoltaiczne dla firm pozwolą Ci zaoszczędzić i trzymać wydatki pod kontrolą.

PONIK SOLAR

Panele fotowoltaiczne ZNSHINE od PONIK SOLAR

Jesteśmy importerem paneli fotowoltaicznych firmy ZNSHINE SOLAR.

ZNSHINE SOLAR to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych firm produkujących panele fotowoltaiczne.

Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

REALIZACJE PONIK SOLAR

Zobacz

nasze realizacje

Instalacje fotowoltaiczne to jedna z tych dziedzin gdzie najlepsza reklamą są zadowoleni klienci oraz ukończone realizacje. Ponik Solar może pochwalić się niejednym ukończonym projektem i zadowolonymi klientami, których pozytywna ocena najlepiej świadczy o naszej jakości i doświadczeniu.

ZAINTERESOWANY/-A WŁASNĄ ELEKTROWNIĄ?

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ponik Solar, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

BLOG

Co nowego na naszym blogu?

Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna dla firmy – dlaczego warto?

Fotowoltaika to ekologiczny system pozyskiwania energii, który zyskuje na popularności nie tylko wśród prywatnych prosumentów, ale także coraz częściej staje się w pełni przekalkulowaną i świadomą inwestycją właścicieli firm. Dostrzegając potencjał płynący z posiadania instalacji PV, decydują się oni na zakup komponentów, które pozwalają znacznie obniżyć koszty prądu, a często i ogrzewania w przedsiębiorstwie. Co […]

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Jak zoptymalizować zużycie energii z fotowoltaiki?

Posiadasz już wymarzoną przydomową elektrownię słoneczną, ale wciąż nie widzisz obiecanej, ogromnej różnicy w rachunkach za prąd? Być może większość wytworzonej energii elektrycznej trafia do sieci i rozliczana jest po niekorzystnych dla Ciebie cenach? Nawet w przypadku korzystniejszego rozliczania, od razu tracisz 20% wytworzonej energii. Jak zatem optymalnie korzystać z paneli fotowoltaicznych, by inwestycja w […]

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Jak zadbać o swoją instalację fotowoltaiczną zimą

Panele fotowoltaiczne pracują z największą wydajnością w okresie letnim, gdy dni są najdłuższe, a słońce wysoko nad horyzontem. Nie oznacza to jednak, że zimą farma fotowoltaiczna stoi bezużytecznie – nawet w mroźne dni może ona produkować energię elektryczną. Aby zoptymalizować ten proces, warto odpowiednio zadbać o panele. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych […]

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Jak zwiększa się efektywność paneli słonecznych?

Regularnie realizowane testy niezależnego laboratorium PVEL Photovoltaic ułatwiają ocenę wciąż dynamicznie rozwijającego się rynku modułów fotowoltaicznych. Swoje nowe rozwiązanie pokazała między innymi chińska firma Zhengxin, zdobywając w ten sposób pierwsze miejsce wśród badanych rozwiązań. Nie jest to zresztą pierwsze zwycięstwo w historii tego przedsiębiorstwa. Co pozwoliło im osiągnąć triumf?

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Dodatkowe 400 mln zł na OZE dla rolników

W ramach programu Energia dla Wsi rolnicy oraz spółdzielnie energetyczne i ich członkowie mogą ubiegać się o dofinansowanie do ekologicznych instalacji produkujących i magazynujących energię. Projekt został właśnie zasilony dodatkowymi środkami, co pozwoli wesprzeć więcej inwestycji w OZE w rolnictwie.

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Nowelizacja ustawy o OZE 2023 podpisana

Konieczność dostosowania polskiego prawodawstwa do unijnej dyrektywy o odnawialnych źródłach energii poskutkowała nowelizacją ustawy o OZE. Wchodzi ona w życie z początkiem października 2023 i generuje szereg zmian. Sprawdź, czego może spodziewać się rynek odnawialnych źródeł energii w poszczególnych obszarach.

Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu: www.ola-kaliska.pl/kontakt