Panele fotowoltaiczne dla domu

Panele fotowoltaiczne

Własna elektrownia na dachu

Panele słoneczne dla domu to doskonały sposób na obniżenie kosztów energii ale nie tylko. Panele fotowoltaiczne pozwalają nam dbać o naszą planetę poprzez produkcję energii za pomocą paneli słonecznych.

 

Odpowiednio opracowana instalacja fotowoltaiczna może nie tylko ograniczyć koszty zużycia energii do minimum ale również sprawić, że Twój dom będzie samowystarczalny.

 

W Ponik Solar posiadamy panele słoneczne najwyższej jakości. Jesteśmy oficjalnym importerem firmy ZNSHINE SOLAR, której panele fotowoltaiczne uważane są za jedne z najbardziej wydajnych na świecie.

 

Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

 

Na początku dwudziestego pierwszego wieku posiadaliśmy największy sklep RTV-AGD. Byliśmy pionierem w tym segmencie naszego regionu w tworzeniu sieci sklepów wielkopowierzchniowych z asortymentem RTV AGD. Byliśmy regionalnym dystrybutorem firmy Sony.

Logo dotacja mój prąd

Skorzystaj z dofinansowania 5000 zł z rządowego programu „MÓJ PRĄD”!

Kontakt

PONIK SOLAR
ul. Chojnicka 37
83-200 Starogard Gdański

+48 535 905 405

kontakt@ponik.pl

Jak przebiega proces instalacji?

Fotowoltaika Ponik Solar

Bezpłatna konsultacja

Fotowoltaika Ponik Solar

Analiza zapotrzebowania

Fotowoltaika Ponik Solar

Montaż paneli

Fotowoltaika Ponik Solar

Oszczędność

ZAINTERESOWANY/-A WŁASNĄ ELEKTROWNIĄ?

Darmowa konsultacja - odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!





Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ponik Solar, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

Dlaczego montujemy panele ZNSHINE?

Fotowoltaika Ponik Solar

Firma ZNSHINE SOLAR, założona w 1988 r., Będąca producentem BNEF Tier 1 z ponad 32-letnim doświadczeniem produkcyjnym, rozwinęła się jako partner i inwestor instalacji fotowoltaicznej, dostarczając dostosowane rozwiązania EPC i usługi O&M.

Fotowoltaika Ponik Solar

TIER 1 BLOOMBERG

New Energy Finance

Fotowoltaika Ponik Solar

5GW zdolność

produkcyjna modułów

Fotowoltaika Ponik Solar

Ponad 30 lat

doświadczenia