O firmie | Ponik Solar

PONIK SOLAR - kilka słów o nas

Firma Ponik została założona w 1991 r. na początku jako Serwis sprzętu RTV a następnie produkcje sprzedaż i Montaż systemów Antenowych i TVSat.

Jesteśmy jedynym polskim certyfikowanym importerem ZNSHINE. Pobierz certyfikat.

To był piękny czas kiedy montując zestaw do odbioru TV-SAT otwieraliśmy ludziom okno na świat.

 

Na początku dwudziestego pierwszego wieku posiadaliśmy największy sklep RTV-AGD byliśmy pionierem w tym segmencie naszego regionu. sklepach w tworzeniu sieci sklepów wielkopowierzchniowych z asortymentem RTV AGD. Byliśmy regionalnym dystrybutorem firmy Sony.

 

W obecnym czasie jesteśmy importerem paneli fotowoltaicznych firmy ZNSHINE SOLAR.

 

ZNSHINE SOLAR to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych firm produkujących panele fotowoltaiczne. Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

 

Zostaliśmy importerem tej firmy na terenie Polski ale to nas nie ogranicza. Przed nami inne kraje naszego regionu.

 

Obecnie tworzymy i zrzeszamy grupy Monterskie Instalatorów do montażu i budowy przydomowych Fotowoltaicznych Elektrowni słonecznych. które są jednym z filarów naszej dystrybucji.

Fotowoltaika Ponik Solar

Dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Celem jest wspólna satysfakcja zgodnie z zasadą WIN-WIN.

Fotowoltaika Ponik Solar

Od 1991r kroczymy zbierając doświadczenia by stawać się lepszym i nieść unikalne rozwiązania dla naszych klientów.

Fotowoltaika Ponik Solar

Doceniają nas nie tylko klienci ale także pracownicy. A z nami tacy którzy pracują od początku.

FOTOWOLTAIKA

DLA DOMU

WIĘCEJ

FOTOWOLTAIKA

DLA FIRMY

WIĘCEJ

DYSTRYBUCJA

PANELI ZNSHINE

WIĘCEJ

ZAINTERESOWANY/-A WŁASNĄ ELEKTROWNIĄ?

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

  Instalacja fotowoltaiczna dla:

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ponik Solar, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

  Dlaczego montujemy panele ZNSHINE?

  Fotowoltaika Ponik Solar

  Firma ZNSHINE SOLAR, założona w 1988 r., Będąca producentem BNEF Tier 1 z ponad 32-letnim doświadczeniem produkcyjnym, rozwinęła się jako partner i inwestor instalacji fotowoltaicznej, dostarczając dostosowane rozwiązania EPC i usługi O&M.

  ZNSHINE Solar jest liderem w szybkim wdrażaniu najnowszych technologii PV w swojej produkcji, skracając tym samym czas najlepiej wyposażonych modułów w projekty PV na całym świecie. ZNSHINE, nagrodzony za „zieloną roślinę” i „znaną markę w Chinach”, chce zostać jednym z największych deweloperów projektów solarnych na skalę użyteczności publicznej, posiadając swoje globalne ślady w Japonii, Indiach, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie , Chile, Australii i Afryki. Rok 2018 świadkami ZNSHINE Solar jako jeden z najlepszych dostawców na rynek indyjski.

  Fotowoltaika Ponik Solar

  TIER 1 BLOOMBERG

  New Energy Finance

  Fotowoltaika Ponik Solar

  5GW zdolność

  produkcyjna modułów

  Fotowoltaika Ponik Solar

  Ponad 30 lat

  doświadczenia

  DOUBLE GLASS

  Praktycznie niepalne moduły!

  Dzięki zastosowaniu w tylnej części panela,  zamiast powłoki PCV, specjalnie hartowanego szkła panel ZNSHINE stał się praktycznie niepalny.

  Ponadto zastosowane szkło ogranicza nagrzewanie ogniwa przez co uzyskujemy znacznie większe uzyski energii oraz podnosimy trwałość ogniwa co producent przełożył na kolejne 5 lat gwarancji.  MUNICH RE – Lider światowego rynku reasekuracji ubezpieczeń, gwarantuje sprawność pracy naszych paneli,  podnosząc zaufanie do paneli ZNSHINE.

  Panel fotowoltaiczny z powłoką grafenową, samoczyszczący
  Panel fotowoltaiczny z powłoką hydrofobową, samoczyszczący

  Innowacyjna powłoka GRAPHENOWA

  ZNSHINE wprowadził na rynek pierwszy na świecie moduł samoczyszczący z najlepszymi gwarancjami.

   

  ZNSHINE Solar nakłada grafen zintegrowany z przednią szybą modułu, a nie jako powłokę powierzchniową. To przemysłowe rozwiązanie gwarantuje jednorodność i trwałość zalet grafenu.

   

  Właściwości hydrofilowe pozwalają na szybkie czyszczenie pyłu w deszczu bez pozostawiania wody na powierzchni, unikając „zabrudzenia”.

   

  Poprawia zdolność wytwarzania energii przez cały system o co najmniej + 2% dzięki ulepszonej transmisji światła wewnątrz modułu.

   

  Wartość, która została zwiększona do 4-5% w dużych projektach podczas ciągłej pracy trwającej ponad 6 miesięcy.