Czego dowiesz się od doradcy energetycznego PONIK SOLAR

Czego dowiesz się od doradcy energetycznego PONIK SOLAR

panele fotowoltaiczne na dachu domu

Wybór dostawcy instalacji fotowoltaicznej to poważna decyzja. Podjęcie współpracy z nieodpowiednią firmą może przysporzyć Tobie wiele kłopotów. W PONIK SOLAR zawsze gramy w otwarte karty zatem w poniższym artykule przedstawimy Tobie czego możesz spodziewać się na spotkaniu z naszym doradcą energetycznym.

Nasze doświadczenie

Ilość firm świadczących usługi montażu instalacji fotowoltaicznych stale rośnie. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem Polaków byciem niezależnym energetycznie oraz dbaniem o środowisko. Niezwykle ważne jest, aby podjąć współpracę z firmą, która posiada doświadczenie i nie będzie uczyć się fotowoltaiki na dachu Twojego domu. Na spotkaniu zatem przedstawimy Ci nasze doświadczenie, wykonane realizacje, referencje zadowolonych klientów. Opowiemy o najłatwiejszych i najtrudniejszych realizacjach, aby pokazać Ci, że potrafimy radzić sobie w każdej sytuacji.

Proces realizacji

Zanim otrzymasz od nas ofertę zawierającą opis rozwiązania i wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej dokonamy dokładnej analizy Twojego obecnego zużycia energii. Nie zawsze instalacja fotowoltaiczna będzie bardziej korzystna finansowo niż otrzymywanie prądu bezpośrednio od elektrowni. Czasami zdarza się tak, że pomimo stosunkowo większych kosztów płynących z posiadania instalacji fotowoltaicznej właściciele nieruchomości decydują się na montaż ze względu na chęci dbania o środowisko.

Nieważne jaką decyzję podejmiesz my pierw przedstawimy Tobie wynik naszej dokładnej analizy abyś mógł świadomie podjąć najbardziej korzystną dla Ciebie decyzję. Przedstawimy Ci też krok po kroku jak wygląda proces instalacji. Oczywiście na każdym kroku będziemy Cię wspierać zarówno w kwestiach technicznych jak i formalnych.

Wybór odpowiednich paneli fotowoltaicznych

Przedstawimy Ci wszystkie rodzaje paneli jakie mamy i zaprezentujemy, które najlepiej sprawdzą się w Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej. Opowiemy o wadach i zaletach każdego z rozwiązań oraz wytłumaczymy kwestie techniczne zrozumiałym dla Ciebie językiem.

System zabezpieczeń

Bezpieczeństwo Twoje I Twojej rodziny jest dla nas najważniejsze. Dlatego na spotkaniu dowiesz się jaki system zabezpieczeń posiada nasza instalacja fotowoltaiczna. Co się stanie w przypadku pożaru oraz czy nasza instalacja jest zgodna z normami bezpieczeństwa.

Gwarancja na urządzenia i montaż

Jeżeli podejmiesz z nami współpracę zadbamy o odpowiednią gwarancję zarówno na urządzenia jak i montaż. Na wszystkie panele fotowoltaiczne ZNSHINE udzielamy 15 lat gwarancji producenta. Dodatkowo udzielamy gwarancji na uzysk w produkcji energii. Gwarantujemy, że produktywność naszych paneli fotowoltaicznych nie spadnie poniżej 0,5% rocznie aż przez 30 lat. Oprócz tego udzielimy 5 letniej gwarancji na montaż całej instalacji fotowoltaicznej.

PONIK SOLAR jest importerem paneli ZNSHINE SOLAR. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych oraz szerokie portfolio zadowolonych klientów. Posiadamy jednej z najbardziej wydajnych paneli fotowoltaicznych o mocy aż 530W. Dzięki technologii BIFACIAL jesteśmy w stanie podnieść ich wydajność aż o 25% co daje ponad 660W mocy. Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją zapraszamy do kontaktu: https://home/tworzymyinte/ftp/poniksolar.pl/kontakt/

 

Categories :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *