Panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

Panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Panele fotowoltaiczne dla domu to doskonały sposób na dbanie o środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów zużycia energii.

PANELE FOTOWOLTAICZNE DLA FIRMY

Koszty zużycia energii w firmie często są bardzo wysokie. Panele fotowoltaiczne dla firm pozwolą Ci zaoszczędzić i trzymać wydatki pod kontrolą.

PONIK SOLAR

Panele fotowoltaiczne ZNSHINE od PONIK SOLAR

Jesteśmy importerem paneli fotowoltaicznych firmy ZNSHINE SOLAR.

ZNSHINE SOLAR to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych firm produkujących panele fotowoltaiczne.

Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

REALIZACJE PONIK SOLAR

Zobacz

nasze realizacje

Instalacje fotowoltaiczne to jedna z tych dziedzin gdzie najlepsza reklamą są zadowoleni klienci oraz ukończone realizacje. Ponik Solar może pochwalić się niejednym ukończonym projektem i zadowolonymi klientami, których pozytywna ocena najlepiej świadczy o naszej jakości i doświadczeniu.

ZAINTERESOWANY/-A WŁASNĄ ELEKTROWNIĄ?

Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ponik Solar, w szczególności na kontakt telefoniczny czy za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty.

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

BLOG

Co nowego na naszym blogu?

Fotowoltaika

Jak zwiększa się efektywność paneli słonecznych?

Regularnie realizowane testy niezależnego laboratorium PVEL Photovoltaic ułatwiają ocenę wciąż dynamicznie rozwijającego się rynku modułów fotowoltaicznych. Swoje nowe rozwiązanie pokazała między innymi chińska firma Zhengxin, zdobywając w ten sposób pierwsze miejsce wśród badanych rozwiązań. Nie jest to zresztą pierwsze zwycięstwo w historii tego przedsiębiorstwa. Co pozwoliło im osiągnąć triumf?

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Dodatkowe 400 mln zł na OZE dla rolników

W ramach programu Energia dla Wsi rolnicy oraz spółdzielnie energetyczne i ich członkowie mogą ubiegać się o dofinansowanie do ekologicznych instalacji produkujących i magazynujących energię. Projekt został właśnie zasilony dodatkowymi środkami, co pozwoli wesprzeć więcej inwestycji w OZE w rolnictwie.

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Nowelizacja ustawy o OZE 2023 podpisana

Konieczność dostosowania polskiego prawodawstwa do unijnej dyrektywy o odnawialnych źródłach energii poskutkowała nowelizacją ustawy o OZE. Wchodzi ona w życie z początkiem października 2023 i generuje szereg zmian. Sprawdź, czego może spodziewać się rynek odnawialnych źródeł energii w poszczególnych obszarach.

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Czy nowelizacja prawa zwiększy ilość powstających farm fotowoltaicznych

W sejmie dobiegły końca właśnie prace nad nową nowelizacją ustawy o odnawialnych źródłach energii, w tym paneli fotowoltaicznych. Nowo uchwalone przepisy mają ułatwić stawianie dużych farm słonecznych. Czy usprawnienia te w znaczący sposób zmienią krajobraz polskiej energetyki?

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Dlaczego panele PV wyłączają się w słoneczne dni

Na niebie świeci słońce, a na horyzoncie nie ma chmur. Jesteś pewien, że Twoja przydomowa elektrownia słoneczna bije rekordy produktywności, więc włączasz aplikację w telefonie i z przerażeniem odkrywasz, że do Twojej sieci nie wpływa ani jeden wat zielonej energii! Natychmiast sprawdzasz swoją instalację, ale wszystkie elementy działają prawidłowo, a przewody nie są uszkodzone. Dlaczego […]

Czytaj więcej
Fotowoltaika

Dofinansowania fotowoltaiki. Sprawdź sam

Fotowoltaika jest doskonałą inwestycją dla Twoich oszczędności. W ciągu kilku lat zwracają się wszystkie poniesione inwestycje, natomiast oszczędności będą generowane przez całą żywotność instalacji, czyli przeszło dwadzieścia lat. Teraz możesz jeszcze bardziej skrócić okres zwrotu, korzystając z licznych dofinansowań paneli fotowoltaicznych. Zobacz, jak korzystnie zainwestować w instalację fotowoltaiczną w 2022 roku.

Czytaj więcej

Zapraszamy do kontaktu: www.ola-kaliska.pl/kontakt