Importer paneli ZNSHINE SOLAR

PONIK SOLAR

Importer paneli ZNSHINE SOLAR

Jesteśmy importerem paneli fotowoltaicznych firmy ZNSHINE SOLAR.

ZNSHINE SOLAR to jedna z największych i najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych firm produkujących panele fotowoltaiczne.

Zastosowana technologia Grafenu w podwójnej szklanej powłoce panelu fotowoltaicznego zwiększa jego bezpieczeństwo ale to co najważniejsze przyczynia się do zwiększenia jego wydajności.

Dlaczego warto montować panele ZNSHINE?

Fotowoltaika Ponik Solar

Firma ZNSHINE SOLAR, założona w 1988 r., Będąca producentem BNEF Tier 1 z ponad 32-letnim doświadczeniem produkcyjnym, rozwinęła się jako partner i inwestor instalacji fotowoltaicznej, dostarczając dostosowane rozwiązania EPC i usługi O&M.

ZNSHINE Solar jest liderem w szybkim wdrażaniu najnowszych technologii PV w swojej produkcji, skracając tym samym czas najlepiej wyposażonych modułów w projekty PV na całym świecie. ZNSHINE, nagrodzony za „zieloną roślinę” i „znaną markę w Chinach”, chce zostać jednym z największych deweloperów projektów solarnych na skalę użyteczności publicznej, posiadając swoje globalne ślady w Japonii, Indiach, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie , Chile, Australii i Afryki. Rok 2018 świadkami ZNSHINE Solar jako jeden z najlepszych dostawców na rynek indyjski.

Fotowoltaika Ponik Solar

TIER 1 BLOOMBERG

New Energy Finance

Fotowoltaika Ponik Solar

5GW zdolność

produkcyjna modułów

Fotowoltaika Ponik Solar

Ponad 30 lat

doświadczenia

DOUBLE GLASS

Praktycznie niepalne moduły!

Dzięki zastosowaniu w tylnej części panela,  zamiast powłoki PCV, specjalnie hartowanego szkła panel ZNSHINE stał się praktycznie niepalny.

Ponadto zastosowane szkło ogranicza nagrzewanie ogniwa przez co uzyskujemy znacznie większe uzyski energii oraz podnosimy trwałość ogniwa co producent przełożył na kolejne 5 lat gwarancji.  MUNICH RE – Lider światowego rynku reasekuracji ubezpieczeń, gwarantuje sprawność pracy naszych paneli,  podnosząc zaufanie do paneli ZNSHINE.

Panel fotowoltaiczny z powłoką grafenową, samoczyszczący
Panel fotowoltaiczny z powłoką hydrofobową, samoczyszczący

Innowacyjna powłoka GRAPHENOWA

ZNSHINE wprowadził na rynek pierwszy na świecie moduł samoczyszczący z najlepszymi gwarancjami.

 

ZNSHINE Solar nakłada grafen zintegrowany z przednią szybą modułu, a nie jako powłokę powierzchniową. To przemysłowe rozwiązanie gwarantuje jednorodność i trwałość zalet grafenu.

 

Właściwości hydrofilowe pozwalają na szybkie czyszczenie pyłu w deszczu bez pozostawiania wody na powierzchni, unikając „zabrudzenia”.

 

Poprawia zdolność wytwarzania energii przez cały system o co najmniej + 2% dzięki ulepszonej transmisji światła wewnątrz modułu.

 

Wartość, która została zwiększona do 4-5% w dużych projektach podczas ciągłej pracy trwającej ponad 6 miesięcy.

Panele fotowoltaiczne dostępne w ofercie

WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

Zapraszamy do kontaktu: www.ola-kaliska.pl/kontakt